O NÁS

Jak se začal psát náš příběh?

          Příběh Autoservisu Hostivař začíná v roce 2012, kdy jsme koníčka proměnili na podnikání. Začali jsme se specializací na mobilní auto detailing, renovaci laků a lehčí opravy aut. Opravovali jsme polámané blatníky, nárazníky, vyměňovali oleje, ramena nebo třeba brzdové destičky. Čím víc jsme se k autům přibližovali, tím víc nás práce s nimi bavila. Filip koupil dílnu od svého dědy a šlápli jsme do toho ve velkém.

          Rozšířili jsme nabídku služeb o lakování, klempířství a kompletní pozáruční servis. Vlastníme certifikáty na aplikaci profesionálních keramických povlaků. Služby, které jsme neuměli dodat sami, jsme zajistili těmi nejlepšími profesionáli v oboru. Za jejich i naši práci ručíme.

           Našima rukama prošly už stovky aut po dopravních nehodách, na kterých jsme nasbírali nejvíce zkušeností. Rozebrat a složit celé auto pro nás není problém. Každá další oprava je tím nejlepším učitelem. Věděli jste, že v případě montáže originálního náhradního dílu vám ručíme komplet za celou opravu?

          Do budoucna máme velké cíle. Jedním z nich je postavit úplně novou dílnu, abychom vám poskytli ještě rozsáhlejší služby. Pracujeme také na proměně naší záliby k motorsportu ve zkušenosti. Aktuálně je sbíráme v oblasti nastavení závodních strojů. Sami jsme začali jezdit na motokárách. Jezdíme po závodech mistrovství České republiky, kde se učíme od špiček českého motorsportu.

Z jednoho člověka se za ty roky stal tým zkušených lidí. Profesionálů v oboru, kteří se starají o autoservis i mobilní automyčku.